۱۳۹۱ تیر ۲۴, شنبه

ورزش و سکس

آیا شما هم با وجود آگاهی از فواید بیشمار ورزش مانند سلامت جسم و روح و تناسب اندام هنوز آماده انجام فعالیت های ورزشی نیستید؟ خوب، اگر جواب این سوال منفی است، هنوز راه دیگری باقی مانده که بتوان شما را به ورزش تشویق کرد! سکس! تعجب کردید؟ بله، سکس! چه فکر می کنید؟ آیا حاضرید از همین امروز ورزش را شروع کنید چنانچه به شما ثابت شود که با ورزش میتوانید سکس بهتری داشته باشید و به قدرت نیروی جنسی اتان در مقابل جنس مخالف بیشتر اعتماد کنید. حدس بزنید دلیل چنین ادعایی چیست.
شاید بگویید ورزشکاران به خاطر داشتن اندام متناسب وزیبا دارای جاذبه سکسی واعتماد بنفس بیشتری در شکار جنس مخالف هستند و به عبارتی بهتر میتوانند جنس مخالف را تور کنند، در این مورد بحثی نیست اما تاکید من روی نقش ورزش در افزایش نیروی جنسی و رضایتمندی بیشتر از عمل سکس است و نه صرفا  ایجاد جاذبه سکسی  با هیکل ورزشکاری و عضلانی.
امروزه امکان آموزش سکس  با دسترسی به اینترنت، فیلم، مجلات و نیز مشاوره با صاحب نظران سکس درمانی برای زوج ها فراهم است. همه ما در باره سکس مطلب می خوانیم و فیلم می بیینم. در جوامع باز مانند کانادا  فیلم وعکس وابزار سکس به راحتی دردسترس همگان است.  با این حال بی میلی جنسی مشکل شایع مردم کشورهای پیشرفته به شمار می آید. فشار و استرس کار و به دنبال آن، تغذیه نا سالم و عدم تحرک بدنی از جمله دلایل اصلی بی میلی جنسی مردان و زنان در  کشور های پیشرفته است.  بیشتر مردم به ویژه آقایان به دنبال راه های افزایش نیروی جنسی خود هستند که معمولا استفاده ازداروهای شیمیایی و وایاگرا بهترین و آسان ترین راه  حل ممکن به نظر می آید بدون توجه به عواقب وخیمی که استفاده از این محصولات  به ارمغان می آورد.
با  نگاهی به آنچه در ابتدا گفته شد تکرار می کنم که از ورزش عموما به عنوان ضامن سلامت روح و جسم یاد می شود  در حالی که سلامت روح و جسم تنها مزیت های ورزش به شمار نمی آیند. امروزه تحقیقات پزشکی نشان می دهد که میان ورزش و میزان نیروی  جنسی رابطه مستقیمی وجود دارد. بدین معنا که انجام تمرین های منظم ورزشی نیروی جنسی زنان و مردان را زیادتر و سکس را لذت بخش ترمی کند.  
حال ممکن است بپرسید چرا و چگونه این تغییر جالب رخ می دهد.  بطور کلی دنباله روی از یک برنامه ورزشی کامل و منظم شامل ورزش های هوازی ، تمرینات قدرتی/ استقامتی و حرکات کششی می توانند فعل و انفعالاتی  درفرآیند نیروی جنسی ایجاد کند.  پس اگر دوست دارید همسر یا شریک جنسی خود را در سکس حیرت زده کنید و به او نشان دهید که  تا چه اندازه قدرتمند و پر انرژی هستید از همین امروز ورزش کنید! 
کسانی که خواهان سکس پر هیجان و فعال هستند می توانند به ورزش های  قدرتی بپردازند  که  میزان ضربان قلب  از حالت عادی تا حد اکثر مجاز با توجه به سن و وزن بالا می رود.  ورزش های  غیر هوازی موجب  تقویت ماهیچه های قلب می شوند و بطور کلی بدن  را نیرومند می سازند.
خوب اگر تا این جا توانسته ام اشتیاقی در شما ایجاد کنم که ورزش کنید،  سؤال دیگری می پرسم که به میزان قدرت و انعطاف پذیری عضلانی شما مربوط می شود و اینکه  توانایی عضلات بدن شما تا چه حد است.  خانم عزیز! مخاطب من در این مقاله فقط آقایان نیستند! شما هم نیاز دارید که با تمرینات قدرتی عضلات خود را تقویت کنید تا کمتر دررختخواب از کمر درد و دست درد و شانه درد نق بزنید! انجام تمرینات قدرتی یا  ورزش با وزنه/دمبل بهترین راه حل ممکن برای بالا بردن مقاومت عمومی بدن است اما مواظب باشید که میزان سنگینی وزنه باید متناسب با شرایط آمادگی جسمانی شما باشد، چرا که درغیراین صورت به بدن خود آسیب وارد می کنید. ورزش با وزنه/دمبل بهترین تمرین برای تقویت ماهیچه های بدن از جمله ماهیچه های اندام جنسی مردان و زنان است. وزنه قدرت و استقامت بدن را  در زنان و مردان بالا می برد.  ماهیچه های قوی آستانه خستگی شما را تا میزان قابل توجهی به تعویق می اندازد و شما قادر خواهید بود به مدت طولانی و  بدون احساس خستگی با همسر و شریک جنسی خود عشق بازی کنید. و شما آقای عزیز می توانید همسر یا شریک جنسی اتان را با بازوان ماهیچه ای و قوی خود در رختخواب به شدت هیحان زده  کرده و با بلند کردن او میان زمین و هوا با او عشق بازی کنید.
اگر اضافه وزن در زندگی جنسی شما مشکل آفرین شده است  باز هم ورزش بهترین درمان خواهد بود. فراموش نکنید که سکس موجب سوختن کالری بیشتری در بدن شما می شود. شما برای هردقیقه فعآلیت سکسی ۷ کالری میسوزانید. پس ورزش راه خوبی برای مقابله با اضافه وزن و چاقی به حساب می آید.
اگر از افسردگی و بی حوصلگی رنج می برید بدانید که ورزش و سکس هورمون های  شادی بخش در بدن ترشح می کنند .  به یاد داشته باشید که ورزش و سکس در کاهش اضطراب و تشویش موثرند. پس مصرف قرص های ضد افسردگی و تشویش را فراموش کنید و به ورزش روی آورید.  ورزش و سکس درد های مفصلی وماهیچه ای را کاهش می دهند،  سلامت قلب را تضمین وعمر را طولانی می کنند.
با انجام ورزش به طور منظم، سر حال، پر انرژی و شاداب خواهید ماند.  اطمینان داشته باشید که تمرینات مداوم ورزشی و اصولی با افزایش نیروی جنسی و لذت بیشتر از سکس همراه است. ورزش به همراه  یک برنامه غذایی سالم، استفاده از ویتامینها  و مواد معدنی و خواب کافی تمایلات جنسی شما را چند برابر می کند. 
 برای کسب اطلاعات بیشتردرباره ورزش، تغذیه صحیح و تاثیرات منفی وایاگرا با 3462 704 647 تماس بگیرید.  

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر